آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آراد علم از سال ۱۳۸۹ توسط سركار خانم سارا طالع ماسوله تاسيس گرديد. این مجموعه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی می‌باشد. آموزشگاه آرادعلم با مديريت خانم طالع در رشته هاي فناوری اطلاعات، امور مالی و بازرگانی، مديريت، خدمات آموزشی، هنرهای تجسمی، گردشگری و مهارت سالم زیستن در بیش از ۱۰۰ حرفه آموزشي به صورت كاملا كاربردي و مهارت محور و ارائه گواهينامه معتبر و قابل ترجمه سازمان فني و حرفه‌اي كشور مشغول به فعاليت مي‌باشد.

آموزشگاه آرادعلم در طول سال‌هاي فعالیت خود کارآموزان زیادی را آموزش داده و راهی بازار كار و دانشگاه نموده است. تاکنون تعداد زیادی از کارآموزان و دانش آموختگان علاقمند در رشته‌های مختلف در این آموزشگاه آموزش ديده اند و گواهینامه بین‌المللی فنی و حرفه‌ای و دیپلم کار و دانش دریافت نموده‌اند. فراهم آوردن سایت‌های رایانه‌ای با امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مناسب و همچنین بهره‌گرفتن از اساتید مجرب و باتجربه و ارائه مدرك معتبر و آموزش هاي كاربردي و با كيفيت جهت توانمند سازي كارآموزان از مهمترین مزاياي آموزشگاه آراد علم می‌باشد. به حول و قوه الهی دوره هاي آموزشي را با بهترين كيفيت در مناسب ترين مدت و قيمت مناسب برگزار مي نماييم.

آموزشگاه فنی حرفه ای

آموزشگاه آراد علم مجری دیپلم‌های کاردانش آموزش و پرورش و مهارت‌های فنی و حرفه‌ای می‌باشد. در این آموزشگاه دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و کاربردی ویژه اشتغال که برخی همراه با معرفی به کار نیز می‌باشد و توسط اساتید با تجربه و با تحصیلات عالی تدریس می‌گردد. هدف آراد علم این است که با شهریه مناسب و کوتاهترین زمان ممکن افرادی که نیاز به مدرک تحصیلی دیپلم دارند در رشته مورد علاقه به هدف نزدیک نموده و افراد جویای کار را با افزودن مهارت علمی و عملی برای بازار کار آماده سازد به طوری که با بهترين شرايط برای آینده خود سرمایه‌گذاری و ایجاد درآمد نمایند.

طراحی سایت و پشتیبانی و سئو توسط نیاک وب