امور مالی و بازرگانی

در دوره امور مالی و بازرگانی بیشتر آموزش‌ها در رابطه با رشته‌ی  حسابداری می‌باشد که به صورت حرفه‌ای و کاربردی آموزش داده می‌شود. فراهم کردن اطلاعات مالی دقیق و منظم و به عبارتی اطلاعاتی که بر پایه‌ی اعتماد باشد و بتوان به راحتی آن را تجزیه و تحلیل کرد بسیار اهمیت دارد و در توسعه اقتصاد و کسب و کار بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند و این دوره‌ها را سپری کرده‌اند در زمینه شغلی و کاری مشکلی ندارند و به راحتی کار مورد نظر خود را پیدا می‌کنند چون هر موسسه و شرکت و یا هر سرمایه‌گذاری برای کار خود و برآورد کردن حساب‌ها و سود و زیان خود به یک حسابدار نیاز دارد.

دوره‌های امور مالی و بازرگانی در آموزشگاه‌های مختلفی تدریس می‌شود و اشخاصی که تصمیم دارند این رشته را ادامه دهند باید در این دوره‌ها حضور یابند و تخصص‌های لازم را کسب کرده و با علم و تجربه‌ی کافی وارد بازار کار شوند. هنرجویان در این دوره با حرفه‌های مختلفی همچون حسابداری حقوق و دستمزد و اظهارنامه مالیاتی و همچنین مدیریت مالی و  دیگر مباحث مربوط به حسابداری و امور مالی آشنا می‌شود و می‌توانند در آینده و در شغل خود از آن بهره ببرند و پیشرفت کنند، همچنین می‌توانند در کلیه موسسات و واحدهای تجاری دولتی و خصوصی به عنوان حسابدار مشغول به کار شوند.

آموزشگاه آراد علم با اساتید برجسته و بسیار با تجربه در این زمینه دوره‌های مختلف امور مالی و بازرگانی را برگزار کرده است و لیست آن در انتهای این صفحه آورده شده است. شما عزیزان می‌توانید لیست زیر را مطالعه کرده و دوره‌ی مورد نظر خود را انتخاب و در آن شرکت نمایید.

امور مالی و بازرگانی

لیست دوره‌های امور مالی و بازرگانی

کمک حسابدار

کمک حسابدار

2,000,000 تومان 110
حسابدار

حسابدار

2,400,000 تومان 99

فیلم‌های آموزشی

جزوات آموزشی

طراحی سایت و پشتیبانی و سئو توسط نیاک وب