گردشگری

امروزه گردشگری یکی از به روز‌ترین و علمی‌ترین فعالیت‌هایی است که رواج پیداکرده است که دوره‌های آموزشی آن هم در آموزشگاه‌های مختلف تدریس می‌شود. این صنعت یکی از صنعت‌های پردرآمد در جهان است که افراد زیادی را مشغول به کار کرده است.

دوره‌های مختلفی برای این رشته  وجود دارد که افرادی که می‌خواهند در این رشته فعالیت کنند باید آنها را بگذارند و اطلاعات کافی در رابطه با این رشته کسب کنند، مانند زبان تخصصی گردشگری که در این حوزه بسیار حائز اهمیت است و برای ارتباط با گردشگران بسیار کاربردی می‌باشد. همچنین در دوره راهنمای محلی با اصول راهنمایی در این حوزه‌  آشنا می‌شوید.

برای فعالیت‌های تخصصی در آژانس‌های هواپیمایی و شرکت‌های عظیمی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، برای آگاهی بیشتر در تورها و سفرهای ایرانگردی و جهانگردی نیاز به گذراندن این دوره ها است.

اگر به فکر گذراندن این دوره‌ها هستید و تصمیم دارید که در این حوزه فعالیت  کنید، آموزشگاه آراد علم با استفاده از اساتیدی مجرب و متخصص گزینه‌ی خوبی برای این کار می‌باشد. لیست تمامی دوره‌های این رشته در پایین این صفحه آورده شده است، شما عزیزان می‌توانید آنها را مطالعه کرده و در هرکدام از دوره‌ها که تمایل دارید شرکت کنید.

گردشگری

لیست دوره‌های گردشگری

راهنمای محلی

راهنمای محلی

600,000 تومان 111
راهنمای موزه

راهنمای موزه

600,000 تومان 111

فیلم‌های آموزشی

جزوات آموزشی

نمونه سوالات

طراحی سایت و پشتیبانی و سئو توسط نیاک وب